Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 26 éves lány vagyok, az a...

26 éves lány vagyok, az a kérdésem ha sérülékeny a méhszájam (voltam szűrésen, nem találtak szerencsére semmit) de nem néz ki szépen, és ha ennek ellenére hétvégén ki akarom próbálni egy nagyobb mérettel rendelkező partnerrel, akkor mire számíthatok?

Figyelt kérdés

2017. júl. 7. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Mire számíthatsz? Vérzésre és fájdalomra.


Csak, hogy tudd: ha ÁLLANDÓAN - értsd: rendes párkapcsolatban rendszeresen - "bizgetve" van az a részed, akkor a kezdeti vérezgető méhszájsérülésből gyulladás lesz, a tartósan fennálló gyulladás pedig egyenes következménye a méhnyakráknak!

Ez kérlek az állandó mechanikai sérülésektől is lehetséges.

2017. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy "de nem néz ki szépen"?

És miben nyilvánult meg eddig, hogy sérülékeny a méhszájad?

2017. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egyes válaszadónak: Egy egészséges nő nem lesz rákos a rendszeres szextől. Nem az a megoldás, ha nem szexel.

Ha sérülékeny a méhszáj, akkor annak ki kell deríteni és orvosolni kell az okát. De a kérdező nem írja, hogy mi is van vele pontosan, így nehéz válaszolni. Viszont azért vészmadárkodni sem kellene ennyire.

2017. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

3#-as te sík buta vagy, nem értesz te semmit! Ezért is jó lett volna, ha nem szólaltál volna meg. Belém kötni meg nem kéne tán..

Senki sem azt írta, hogy a rendszeres szextől te idióta.


Én a kérdésére válaszoltam. Te mire is?


"hétvégén ki akarom próbálni egy nagyobb mérettel rendelkező partnerrel"


ÉN erre válaszoltam. Erre írtam a válaszomat.


NEM a szexre.


Nagyfarkúnál az a hátránya, hogy ha rendszeresen szexel vele, akkor lesz egy csinos kis méhszájsebe. Abból pedig egy szép kis állandó gyulladás. Az állandó gyulladás pedig rákos elváltozás.

ÉN erről írtam!


De te mire is válaszoltál?

Kötözködni jársz ide, vagy minek?


Mert segítséget én konkrétan nem láttam tőled....

2017. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A 2-es és a 3-as választ is én írtam. Egyeskével ellentétben én nem vettem a bátorságot, hogy rögtön megelőlegezzek egy rákot a kérdezőnek, inkább részletinformációk iránt érdeklődtem, mert azok nélkül nem lehet normális választ adni.


De akárhogy is olvasom az 1. választ, abban bizony az áll, hogy párkapcsolatban a rendszeres "bizgetés" akár méhnyakrákhoz is vezet. Egy szót sem ír méretről.

De ha írt volna, akkor sem gondolnám, hogy az összes nagyfarkú pasinak veszélyben lenne a partnere. A hüvely rendkívül rugalmas, tud tágulni, ezáltal a méhszáj is távolabbra kerül. Persze lehet olyan eset, hogy a lánynak nagyon kicsi a hüvelye a pasi meg nagyon nagy méretekkel rendelkezik, de akkor eleve nehezen jönne össze az aktus. A méhszájsebnek számos oka lehet, akár a tamponhasználat is. De amíg nem tudjuk, addig ne osszuk az észt és ne temessük a kérdezőt.

2017. júl. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!