Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mennyi ideig szoktátok...

Ti mennyi ideig szoktátok bent hagyni a tampont?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 3óránál tovább nem szabadna, de valaki vele is alszik. 20 éves vagyok és minit használok 3óránként cserélem, de van hogy már 2. óra után el kell mennem cserélni. Ti mennyi idő után cserélitek?

2017. júl. 16. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Ki mondta a 3 órát? Max. 8 óra. Én 6 óránként cserélem, persze ha megtelik, akkor hamarabb.
2017. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

6-7 órát van bent többnyire. Nyilván, ha hamarabb telik meg, akkor rövidebb idő után cserélem.

20N

2017. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

8 óráig szabad benn lennie. Mindig mikor berakom, kiszámolom a nyolc órát, de inkább hetet és figyelem, hogy azt tuti ne lépjem túl.

Amúgy nagyon változó, hogy mikor kell kicserélni. Volt olyan, hogy 3 óra alatt megtelt, de van, hogy 7-8 óráig is bírja. Természetesen ciklustól és a ciklus napjától függ.

19/l

2017. júl. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tályékoztató max 8 órát ír.

Én 4 óránként cserélem. Éjszakára az ob Flexia-t használom ha erős a vérzésem.

Egyébként estére meg betétet használok ha nem erős

De én éjszaka fel szoktam kelni wc-re és olyankor Tampont is cserélek

2017. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!