Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen gyakran fordul elő,...

Milyen gyakran fordul elő, hogy az orvos (nőgyógyász, asszisztens stb. ) valami megjegyzést tesz a páciens külsejére?

Figyelt kérdés
Nekem pl. már több nődoki is beszólt, mert nagyon nagy lábam van (42). Legutóbb a tini asszisztens csaj segített fölrakni a tartóba, és akkor jegyezte meg. Persze kedvesen meg viccesen, de akkor is. Tarthatná magában az ilyesmit.
2008. okt. 18. 03:30
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
És hány kg vagy? Mert nem hiszem, hogy azért, mert 42-es a lábad, nehéz lenne felrakni.
2008. okt. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok dagadt, ha erre célzol, teljesen normális alakom van. Tökmindegy, hogy segített-e, a lényeg a beszólás, amit nem kellett vola.
2008. okt. 18. 08:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne foglakozz vele, nem tudsz mást csinálni. Bár még így sem tudom elképzelni, hogy miért kellett segíteni. Oda simán beleteszi bárki a lábát, tök mindegy, hogy 37 v. 46-os....
2008. okt. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, először fordult ilyen elő. A túlbuzgó kiscsaj elkapta, és betette a lábtartóba. Valszeg nem látott még ekkora női lábat, és kíváncsivá tette, meg akarta fogni, mittomén!
2008. okt. 18. 09:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de hány éves vagy?? Épp eléggé kiszolgáltatott bármilyen orvos-beteg, pláne nőgyógyászati szituáció ahhoz, hogy ne legyél köteles bármit, ami az okvetlenül muszájon túlmegy, eltűrni! Udvariasan is jelezheted, hogy nem jön be neked az eljárás. A kiscsajnak megmondodi, köszönöd, legközelebb egyedül is be tudod tenni, a megjegyzést meg kikéred magadnak. Nem ez a dolga, hogy beszóljon!
2008. okt. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valóban csak a vicc miatt mondta... Tudom semmi közük hozzá, de igazából nem baj ha kicsit oldják a feszültséget a rendelőbe, nem gondolták, hogy ez neked sértő..
2008. okt. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nekem 43-mas labam es 58kg vagyok.. es akkor mivan?! ..

nekem szoljon be..

2008. okt. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!