Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitöl lehet ez?

Sharoonka 2160710 kérdése:

Mitöl lehet ez?

Figyelt kérdés
Majús 5 ota menstruálok és meg most is tart julius 17 de megyek majd magánrendelesre agusztus 1-jén de anyi lenne a kerdeksem h most 2 hete görcsöl a hasam es szùr a végbelembe is es borzalmasan fáj tudtok nekem segiteni h mi lehet vagy mi okozhatja ezt ?

2017. júl. 17. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Május 5 óta folyamatosan vérzel?
2017. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen majúsban egész honapban rendesen véreztem aztan junius is ugy telt el h vegig ha emeltem akkor be vereztem pecseteltem reggel barnas folyasom van ha elkezdek takatitani es meg eroltetem magam egesz elénk pirossá válik aztan estere lassan el mulik es ujra barnas es minden nap es van es most mar 2 hete erosseb a verzesem es szur a vegbelembe is es egyre rosszab
2017. júl. 17. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:
És csak most jutott eszedbe orvoshoz menni?!
2017. júl. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem már rég óta

Járok orvoshoz csak keressek egy jobb meg oldást mint a spiral mert félek h csak rosszabodna a dolog mert novereimnek nem hasznalt egyaltalan az egyik ikrekkel esett teherbe mert el csuszot 3 év utan a masik meg vérzett tőle es sokan mondak h nem lenne jo agusztus 1 jen megyek orvoshoz csak hatha valaki tudna valami ujat vagy ertelmesett mondani itt h volt e mar igy valaki es tudna segiteni ebben ...

2017. júl. 18. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!