Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha ezt tapasztalom...

Normális, ha ezt tapasztalom ovulációkor?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mindig felpuffadok é pocakom lesz. Ez menszeszre vagy egy par nap után elmúlik nekem vagyis eddigi hónapokban úgy tapasztaltam, most viszont szerintem látványosabb és nem tudom lehet híztam, mert sportolni se volt alkalmam, hiszen beteg voltam. Nem tudom..kétségbe vagyok esve emiatt..:/ Más is szokott ilyet tapasztalni? Ja, és ilyenkor a szekletem is sokkal kevesebb, ritkább..

2017. júl. 20. 09:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem ovulációkor, de menzesz előtt mindig vannak ilyen tüneteim. Egyszerűen semmit nem akar kiadni a szervezetem magából, tartalékolja a vizet, a székletet :), úgyhogy én is puffadok, az alhasam nekem is jobban kidomborodig, a hormonjaim meg fejtetőre állank, így az alvással is szokott gond lenni.
2017. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, én is szoktam ilyet tapasztalni, zavaró, hogy napokig WC-re sem tudok menni...
2017. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!