Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 hónapja nem jött meg :/...

7 hónapja nem jött meg :/ Ilyenkor mi a teendő? Mikor fog megjönni és mi lesz ennek a hátránya? 14/l

Figyelt kérdés

12 évesen jött meg legelőször.


Nem akarok orvoshoz menni.


2017. júl. 20. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Szűz vagy még? Ha nem, akkor lehetsz terhes. Ha pedig igen, akkor sürgősen menj orvoshoz.
2017. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár a terhességet 7 hónap alatt észrevetted volna már...
2017. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk jósok,


ha eddig rendszeres volt, akkor doki, ha nem, akkor majd megjön

2017. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendszeres volt.

Igen,szűz vagyok.


Ha nem megyek dokihoz,akkor mi lesz?:

2017. júl. 20. 23:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem volt rendszeres, az akkor sem normális hogy 7 hónapig nem menstruál...

Viszont tényleg nem vagyunk jósok, de annyit mondhatok, hogy akár súlyos betegséged vagy rendellenességed is lehet. Tudom, hogy kellemetlen dokihoz járni, de előbb-utóbb úgyis kell majd menned. Hidd el, jobb elmenni az orvoshoz most és kezeltetni magad, mint hogy esetleg majd kórházba kerülj vagy bármi.

2017. júl. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Menj el gyermeknőgyógyászhoz anyukáddal. Én is voltam ennyi idősen, mert 2 évig nem jött meg. Csak kikérdezett, és rám nézett kívülről, de nem nyúlt be a hüvelyembe.

20N

2017. júl. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem amikor márciusban megjött aztán 6 nap múlva elmúlt akkor legközelebb most július 5-én jött meg. Vagyis 5 hónapot késett. Aztán egyszercsak megjött és igen nekem is 12 évesen is jött meg először. Ha nem volt eddig rendszeres akkor szerintem nem nagy baj mert lehet nem állt még be, viszont ha még 1-2 hétig nem jön meg akkor szólj anyukádnak és menjetek orvoshoz!:)

14L

2017. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!