Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció késése szüzesség...

Menstruáció késése szüzesség elvesztése után normális?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,elég rendszertelen a menstruációm és 3 hete vesztettem el a szüzességemet. Hónap elején kellett volna megjönnie de egyszerűen semmi.. csináltam egy tesztet ami negatív lett,de nem igazán nyugodtam meg.(Gumival védekeztünk,nem ment el) Ez normális dolog? Volt már valaki hasonló helyzetben?

2017. júl. 21. 15:00
 1/8 anonim válasza:
100%
Nekem is késett utána.
2017. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy hónap kimaradt! Nyugi, megzavarodnak olyankor a hormonok.
2017. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
96%

Szia! Most én is pont ugyanebben a helyzetben vagyok, én is csináltam tesztet nekem is negatív lett..

Egy picit megnyugtató, hogy ez mással is előfordult már..


Majdcsak megjön..:)

Lehet csak le kell nyugodni picit..

Majd írj mi a helyzet:)

2017. júl. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Végül a "tisztulásom",vagy a "folyásom" nem is tudom hogyan nevezzem,fokozatosan bebarnult és a mennyisége is nőtt,és végül 2 nappal ezelőtt szerencsére megjött!:)
2017. júl. 30. 17:43
 5/8 anonim válasza:
Én is ugyan így vagyok hogy már kb 4 napja kellett volna megjonni és nem jött még meg.(nem rég vesztettem el en is). 16/L
2018. máj. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ne aggódj, én is rá jöttem, hogy nem kell rajta parázni. Ha mindent jól csináltatok, és le ellenőrzitek a gumit a végén akkor nem lehet baj. :)
2018. máj. 17. 18:27
 7/8 anonim válasza:
A következő hónapban is késett a menstruációd?
2018. jún. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Huh, már nem emlékszem. Az igazság az, hogy nekem mellék vese túlműködésem van és ennek az egyik tünete, hogy szinte soha nem jön meg időben. Sajnos. Tervezek orvoshoz menni.
2018. jún. 23. 08:24




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!