Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terheseg? (Tobbi lent)

Terheseg? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Jul.2masodikan voltam a menzeszem 4dikem multam el 6dikan voltam egyut a paromal nem vedekeztunk 16dika fele el kezted fajni a mellem hanyiger is van es mostanaba addig tudok nagy wc_zni is csinaltam tesztett 10nap utan ki jot az eros meg a halvany de utana el tunt 1perc utan aztan masnap csinaltam tesztett reggel de azon mar nem volt semmi .mama 21dike de meg mindig faj a mellem ugyan ugy hanyok es regenteget eszek lehetek terhes Volt mar igy valaki .

2017. júl. 21. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Megpróbáltam kibogozni amit írtál, de belefájdult a fejem.


Remélem nem szaporodsz.

2017. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Igen, lehetsz terhes, hisz védekezés nélkül éltél nemi életet.

Viszont a 6-ai időponthoz képest 16-án még bármilyen terhességi tünet korai lett volna. Ellenben most már nem lenne az.

Ismételd meg a tesztet pár nap múlva, ha továbbra sem jön meg.

2017. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha annyi eszed van a szexhez, mint a helyesíráshoz, akkor igen, terhes lehetsz.
2017. júl. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nemtudom hány éves vagy,de legbiztosabb az orvos.Sok sikert.
2017. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hány éves vagy?...
2017. júl. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
25 es telorol irok es leci hagyatok meg a rossz indulatu komentokat magatoknak köszke
2017. júl. 28. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!