Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért gondolják sokan hogy a...

Miért gondolják sokan hogy a hüvelyi folyás nem normális?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam és sok helyről hallottam olyan véleményeket, hogy menstruáció után már nem normális a fehérfolyás, valamilyen fertőzésre utal.

Pedig sok nőnél egy életen át megmarad, nekem is nagyon ritka az olyan nap amikor teljesen száraz a hüvelyem (havonta 1-2 napig, mielőtt megjön), az összes többi nap van fehérfolyásom, hol több, hol kevesebb.

Nődokim szerint is teljesen normális, a hüvely öntisztító folyamata.



2017. júl. 22. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Egészen a klimaxig végigkíséri a nők életét,sajnos.Én még nem olvastam olyat,hogy valaki rendellenesnek tartaná a normál mennyiségűt,csak ha valakinek nagyon bő folyása van(nem mer strandra menni miatta,nem mer utcára menni tisztasági betét nélkül),abban felmerül a kérdés,hogy normális-e.
2017. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

Miért gondolják, hogy a tetanuszt a rozsda okozza? Miért gondolják, hogy akinek több különálló személyisége van az skizofrén, holott ez nem igaz?

Rengeteg ilyen tévhit kering a köztudatban, nem tudni miért terjedtek ezek így el, de sok van

2017. júl. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Mert van pár nagyon szerencsés nő akinek alig van, ők pedig úgy gondolják, hogy az a normális ha nincs (nyilván magukból kiindulva). Meg amúgy is lehetetlen meghatározni, hogy mennyi a "normális" mennyiség mert annyira változó minden nőnél.
2017. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert a nőket már tini koruktól kezdve tömik fogamzásgátlókkal, és olyankor nincs nyák... aztán meg amikor leállnak a bogyóval, bepánikolnak, hogy mi ez a sok folyás, és rohannak orvoshoz...
2017. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#5-ösnek szabad, nekem miért nem?
2017. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!