Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miután megmostam, illetve...

Miután megmostam, illetve beszappanoztam a hüvelyem bejáratánál és a kisajkaknál levő részt, mehetek rögtön hátul a fenekemhez szappanozni ugyanazzal a kézzel, vagy előtte le kell a kezet öblíteni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 23. 08:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Fordítva (fenék után elöl) nem lehet, az biztos. De így, ahogy leírtam? Vagy még így is fertőzésveszélyes?
2017. júl. 23. 08:39
 2/8 enes ***** válasza:
82%
Ez teljesen normális, fordítva ne csináld. Valamint a láb legyen az utolsó, de fenékről lábra sem kell kézmosás. És ha teljesen szappanos vagy, akkor kell még egy lemosás előtti kézmosás.
2017. júl. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom elhinni, hogy minden héten megkérdezed.
2017. júl. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Öblítsd le, mert ha tegyük fel gombás a nunád akkor bemosod a fenekedbe is, de végül is nem fontos leöblíteni, hiszen a víz a lábujjaidhoz kerül így is meg úgy is, ott meg kilátásban a körömgomba.
2017. júl. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Mindegy hogy mosod ha közben szappanozol.

Mennyi idős vagy?

2017. júl. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem minden héten :) de egyszer már tényleg kérdeztem.

A fiúknál is így van, vagy nekik célszerű közben kezet öblíteni?

2017. júl. 23. 17:47
 7/8 enes ***** válasza:
100%
Fiúknál is így van. Én csupán a fenekem és a lábam után mosom meg a kezem szappanozás közben. Valamint nagyon koszos felsőtest esetén, mielőtt a nemiszervemhez nyúlnék megmosom.
2017. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

2.: És ha teljesen szappanos vagy, akkor kell még egy lemosás előtti kézmosás.


Ezt úgy érted, hogy mossunk kezet, mielőtt leöblítenénk a zuhany alatt magunkat? Mert én nem szoktam olyankor kezet mosni, viszont a fenekem megmosása után leöblítem.

2017. júl. 23. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!