Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek? (többi lent)

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval az lenne a kérdésem hogy mit tegyek. 15 éves lány vagyok ugyebár mentruálok. Ezzel semmi bajom nincsen viszont a fájdalom...A hasam borzalmasan fáj. Annyira hogy nem tudom elviselni. Ilyenkor voltmár többször is hogy elájultam. Egy csomó fájdalom csillapítót kipróbáltam de a nagyon erősek sem segítenek. Próbáltam a melegvizes palackot de az se sokat segít. Már 3 gyereknőgyógyásznál és egy nem gyereknőgyógyásznál(nem tudom máshogy írni remélem értitek😂)de amit felírtak gyógyszert az sem segített. Tudnátok adni valami tippet? Nagyon fontos lenne! Köszi ha valaki ír!

2017. júl. 23. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, mint te.

Nekem az vált be, hogy ahogy éreztem, hogy elkezd fájni, azonnal vettem be görcsoldót és fájdalomcsillapítót, tehát nem vártam meg, míg teljesen megfájdult. Így is nagyon fájt, de legalább nem a mentő vitt el a kórházba.

Utána pedig az injekció vált be. Mármint nem az, hogy beadják, hanem megittam. No-Spa, Algopyrin és Papaverin kombinációja és ezt is ahogy megfájdult a hasam, már egyből.

De persze így is fájt, rossz volt, de azért nem annyira.

Én is voltam vele orvosnál, semmi kórosat nem találtak, én ilyen voltam. Aztán mikor nemi életet kezdtem el élni, akkor meg elkezdtem fogamzásgátlót szedni, amellett nem volt ilyen, hisz ugye amellett nincs is rendes ciklus.

Aztán pedig mikor már szültem, azóta nincsenek ilyen gondjaim, elég a vény nélkül kapható fájdalomcsillapító és görcsoldó is.

2017. júl. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Apranax, nekem egyedül az használ. Én is kipróbáltam előtte mindent, 1 évig mindig hazamentem a suliból olyan szarul voltam.Ez segitett, az 550 mg-sal probalkozz, ha ennyire rossz.En most már 20 éve szedem, semmi bajom.
2017. júl. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de ezeket próbáltam én is. Az apranax pedig azután fél órával hogy elkezdett hatni ugyan olyan volt. Még jöhetnek a válaszok!
2017. júl. 24. 18:29
 4/4 anonim ***** válasza:

Huh hát az kemény ha az Apranax se hat.Az nagyon erős így más tippem nincs.

Max a fogamzásgatló, mert az nem hagyja h a méhnyálkahártya annyira megvastagodjon, igy nem fáj annyira a lelökődése sem.

2017. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!