Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek hogy jött meg az első...

Nektek hogy jött meg az első menstruációtok?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert nekem elég kínos volt és tudni szeretnem hogy nem én vagyok-e az egyetlen ilyen😂😂

Amúgy nekem úgy jött meg táborban voltam ahol ott volt az a fiú is aki nekem nagyon tetszik. Az egyik nap nem mentünk sehova mer este volt csak program. Én fehér nadrágot vettem fel és épp ahoz a fiúhoz mentem egy kicsit beszelgetni(nagyon jóba vagyunk)és mint kiderült mögöttem jött és ugye szólt. En visszarohantam es átöltö utem és raktam be egy betétet. De a fiú senkinek nem mondta el. Utánna meg a szobatásaimmal(a legjobb barátnőimmel)veszekedtem hogy miért nem szóltak.😂😂Szóval emlekezetes



2017. júl. 26. 18:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
Fhu hát ez így tényleg ciki lehetett....de jól jártál,nem mondta el senkinek.Hány éves voltál?
2017. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is emlékezetes volt, de szerencsére csak én láttam.

Reggel jött meg, arra ébredtem, hogy csúszós a combom. Sajnos a kedvenc hálóingemet ki kellett dobni, mert akkora folt lett, hogy azt nem lehetett már teljesen tisztára kimosni. Először persze frászt kaptam, annak ellenére, hogy tudtam mi az, 12 évesen. Nekem annyi a ciki a sztoriban, hogy ahelyett, hogy a fürdőbe mentem volna betétért, felhívtam anyut úgy véresen és az ijedtségtől meg az örömtől, hogy nagylány lettem, belesírtam a telefonba, hogy megjött, anyu! :D

Telefonálás után persze egy gyors zuhany, betét, fájdalomcsillapító, aztán visszafeküdtem.


L/19

2017. júl. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
13 éves voltam most 14 vagyok. Tegnap jött meg pont egy éve😊
2017. júl. 26. 19:28
 4/11 anonim válasza:
Nekem először a tizenegyedik évem utolsó hónapján jött meg. XD Neken egyszerű dolgom volt, nem kellett elmondanom anyának. Egész este nem bírtam aludni, annyira fájt a hasam. Anya hallotta a folyosó másik végéről, hogy mennyire szenvedek és miért nem alszok még hajnali kettőkor. Nem mondtam el neki. Viszont reggel panaszkodtam, hogy alig bírtam aludni az este, meg hogy nagyon fáj a hasam. Raktunk rá melegítést. Anya a biztonság kedvéért rakott be betétet a táskámba. Én erre csak cöcögtem hogy jajj úgyse. Kedd volt. Aznap tényleg nem jött meg. Viszont szerdán igen. Akkor szoktam úszni járni. Így persze nem mentem. Anya meg biztos gondolta, hogy megjött. :)
2017. júl. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem túl 'különleges' a sztorim, 2 éve, egyik szombat reggel arra keltem, hogy megjött. Számítottam már rá, raktam be betétet, de anyának nem nagyon mertem elmondani, de ő valahogy ráérzett és kérdezte, hogy nincs e valami újdonság😁
2017. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én épp osztálykirándulásról értem haza amikor elmentem a mosdóba és láttam vérzek odalent. Nagyon elkezdtem sírni, hogy én ezt nem akarom, anyukámék meg csak röhögtek. :'D Így visszagondolva tényleg vicces volt.
2017. júl. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Tegnap jött meg
2017. júl. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
13. Szulinapom elott jott meg 2 honappal.Egy este elmentem zuhanyozni, es mikor mosakodtam odalent valami sotet nyulos allagu "valami" maradt a kezemen, de nem foglalkoztam vele. Tisztasagit amugy is hasznaltam addig is, tehat szokasosan betettem egyet es lefekudtem. Reggel (szombat) lattam hogy tiszta barna, de nem volt allaga ugymond, mert olyan volt mintha barna filccel belefirkaltak volna a kozepebe... Itt mar tudtam hogy meg fog jonni, de eleg vastag volt a tisztasagi ehhez. Nem tudom miert de nem mertem szolni anyanak, igy hanyagoltam😂. Igy visszagondolva elegge nevetseges, de mind1.😂 igy volt 3 hetig, utana urtette a kukat, es eszrevette a tisztasagikon.. Akkor elmondtam neki, kicsit csalodott volt hogy miert nem mondtam hamarabb, mert szeretne tudni mi van velem.. 2.jara mar volt verzesem rendesen, 2 honapig szenvedtem betettel, utaltam, ugyhogy szoltam anyunak, hogy tampon kell. Vett egy dobozzal, azota is azt hasznalom nappal, ejszakara viszont tul kicsi a mini, ezert muszaj a betet.. 13L
2017. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

ÚRISTEN, ezt a kérdést abban a percben olvastam, amikor megjött O.o Egyébként ha már itt tartunk, akkor elmondom :

Nagyban olvasom ezt a kérdést, amikor éreztem valami furát lent. Na mondom mi van, hasmenés? Nézem, bazzeg ez piros. Tökre néztem, hogy milyen ironikus, pont most kezdtem el GyK-n mestruációs kérdéseket olvasni 😂 Aztán miután kicsodálkoztam magam, kiakatam, szóltam anyámnak. Aztán valahogy rosszul lettem, sípolt a fülem, foltokat láttam és hányingerem lett. (Valószínűleg tartom hogy a mentruació gondolatától lettem rosszul) Egyébként anyámnak is ma jött meg (mármint nem az első, nyilvánvalóan), úgyhogy most itt vagyunk ketten, úgy fáj a hasam mint még soha és anyám oktat :D

2017. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem még kínosabb volt, ugyanis kb. az egész iskola látta :D Épp egy iskolai rendezvény volt, és ezért mindenki a sportcsarnokban volt. És persze világos nadrágban voltam. Osztálytársaim észrevették és kinevettek. Kb. egy hétig az egész suli erről beszélt, és tök rossz volt, mert alapból is folyton gúnyolódtak velem, ez meg még rátett egy lapáttal. De ma már csak röhögök rajta :D
2018. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!