Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy 14 éves lány használhat...

Egy 14 éves lány használhat tampont és ha igen akkor hogy a legkenyelmesebb?

Figyelt kérdés

2017. júl. 26. 23:59
 1/3 anonim válasza:
100%

Használhatsz persze. Kezdj minivel, én még a mai napig azt használok :D Minden le van írva a dobozában amit tudnod kell. Ha nem megy, szólj anyukádnak. Ha vele nem tudsz beszélni, legvégső esetben írhatsz nekem is.

22L

2017. júl. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igen, én 13 voltam amikor először használtam, most 15 vagyok és kutyabajom:D

Azt hogy érted, ogy hogyan a legkényelmesebb?

Válassz normált vagy ha az túl nagy akkor Mini-t nyomd fel rendesen, állj fel ülj le, teszteld, hogy érzed e, hogy benned van. Ha úgy érzed, hogy ki fog esni, akkor nem nyomtad be eléggé.

Ha szimplán kényelmetlen, annak meg 3 oka lehet:

-rossz szögben toltad be(pl keresztben áll a hüvelyedben)

-túl nagy a méret és belülről szétfeszít(ilyen volt velem super és super plus tamponnál)

-régóta bent van, ideje kicserélni, vagy csak elmozdult a helyéről és feljebb kell tolni/meg kell igazítani

Remélem segítettem;)

2017. júl. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Persze használhatsz. :) Az első menstruációdtól is akár, de elsőnek a betétet ajánlom...

Kezd mini tamponnal, ha az megy, jöhet a normál. :)

2017. júl. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!