Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most ez így normális?

Most ez így normális?

Figyelt kérdés
07.02-án jött meg az előző menstruációm és 07.06-án múlt el.Amióta az eszemet tudom nekem mindig úgy volt, hogy akkor jött meg a következő kb., amikor az előző hónapban elmúlt. Magyarul ha július 6án múlt el, akkor aug. 6.-a körülre vártam volna kövit. De ma barnás folyásom van és néha tegnap óta olyan érzés a hasamban, hogy meg fog jönni majd, ami szokott is lenni. De hát még csak július 27 van. Most ez normális? 3 hete múlt el és most megint megjön? Vagy én vagyok a hülye?
2017. júl. 27. 10:48
 1/8 anonim válasza:
Akkor is különböző időszakonként fog megjönni a következő havi vérzésed, ha beállt. Van, amikor tényleg kerek egy hónap múlva jön meg a kövi, van, amikor elcsúszik, vagy hamarabb jön. Ezzel semmi baj nincs. És ha három hete múlt el és most megint jön, az is természetes.
2017. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne naptári napokhoz igazítsd, hogy mikorra várod. De gondolom 30 napos ciklusaid lehetnek, ha ez általában bejön, bár még akkor is korainak ígérkezik. Hány éves vagy? Nemi életet élsz? Nem változott meg valami az étkezési szokásaidban vagy a kapcsolataidban? Nem vagy stresszes ilyesmi?
2017. júl. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok. Hát mostanában sokat sírtam, mert történt 1-2 dolog, ami bánt és eléggé levert voltam. De ezen kívül semmi különös nem történt. Csak furcsállom, hogy lehet a napokban megjön, nem vártam. De értem amúgy, köszi a válaszokat!
2017. júl. 27. 11:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Kicsit elszaladt velem a ló az utóbbi 2 hétben, sok volt a buli és az alkohol és a sírás. Nemi életet is élek, igen. Ennyi az elmúlt 2 hetem.:D
2017. júl. 27. 11:14
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden amit leírtál befolyásolhatja. A stressz, rossz kedv, alkohol stb főleg. Mondjuk nálam inkább mindig késleltetik az ilyenek, de a nők többségénél inkább hamarabb megjön a stressztől úgy tudom.
2017. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerinted ez a dolog normális?
2017. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom ezért kérdeztem. :D megjött 3 hétre, de hát most mit kezdjek vele. :/
2017. júl. 27. 14:11
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nehe belefer, hogy 1 hettel korabban esetleg kesobb jon, nekem is elofordul egy evben 1-2-szer, hogy az amugy oramu pontossagu ciklusom kicsit megbolondul, es onnantol kezdve az uj datumhoz all be.

Es nincs semmi bajom ettol fuggetlenul teljesen egeszseges vagyok. Szerintem emiatt ne izgulj egyelore, max akkor ha rendszertelenne valik a ciklusod.

35/N

2017. júl. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!