Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig normális egy ciklus?

Meddig normális egy ciklus?

Figyelt kérdés

Nekem 2 évig nagyon rendszertelen volt a ciklusom, sok napot késett, volt hogy hónapokig kimaradt. Voltam is vele nődokinál de azt mondta majd csak 18 éves koromban jöjjek vissza ezzel ha addigra nem áll be.

Utoljára májusban volt egy kimaradás de ahhoz képest már elég szépen kezd beállni, max csak 2-3 napokat késik. Csak az az egy gond van vele, hogy hosszú a ciklusom, 37-38-39 napos, régebben egy párszor 40 is volt. Engem ez nem zavart idáig, de most olvastam hogy egyesek szerint csak 35 napig normális egy ciklus. Viszont máshol 45 napot olvasok, én is így tanultam.

Akkor ez most normális? 3 hónap és 18 leszek, addig még várok hogy mi legyen.



2017. júl. 27. 20:51
 1/1 luna20120323 válasza:
Én úgy tudom hogy 28-35 nap között a normális plusz minusz 1-3 nap még belefér..
2017. júl. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!