Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg ilyen egyszerű túltenn...

Tényleg ilyen egyszerű túltenni magunkat egy felfázáson?

Figyelt kérdés
Sajna a napokban elég komolyan felfáztam, hihetetlenül fájt a hasam, és a derekam is, pisilés közben iszonyatosan szenvedtem, éreztem hogy kell, még sem jött, vagy ha még is, akkor a csípéstől készültem ki. Beültem kamillás forrófürdőbe fél órára, illetve azt is tanácsolták, hogy igyak rengeteg folyadékot. Alapjáraton keveset iszok, így a ma délutáni másfél liter tényleg nagyon soknak számít nálam! Lényeg hogy szó szerint 10 percenként úgy éreztem szétdurran a hólyagom, és mintha háromszor több jött volna ki, mint amennyit megittam! Most akkor ez már a gyógyulás jele? Tényleg egy "kicsit" több folyadékkal megoldható a probléma? Tegnap még szenvedtem, ma már csak a folytonos wc-re járástól zakkanok meg, de nem fáj semmi! Ti mit csináltok felfázás esetén, és mennyi idő alatt megy át rajtatok?
2010. máj. 23. 01:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A fürdő segített, mert a kamilla öli a bacikat, meg a sok folyadék is kimosta belőled a bacikat, amelyek a felfázás borzasztó csípő érzését csinálják.
2010. máj. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem, meg húzzál el az ügyeletre holnap és kezeltesd .... antibiotikumot fogsz kapni....amúgy a kamilla és a sok-sok folyadék nagyon jó, csak nem elég
2010. máj. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos, ha ilyen komoly fájdalmaid voltak, tényleg kevés és csak átmeneti, tüneti kezelés a meleg fürdő és a sok ivás (persze nagyon hasznos, de önmagában ilyen állapotban már nem elég). Mindenképpen orvos (urológus) kell, gyógyszert fogsz kapni.
2010. máj. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!