Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Lehet nem a legjobb kategória választás,de hátha tud valaki tanácsok adni.Gyógyszert szedek rendszeresen, nem maradt ki egy szem sem a múlt hónapban a 7 napos szünetben megjött a megvonásos vérzés. Elmúlt. Elkezdtem az új levelet. Rá pár napra megint megjött 2 napra rendesen. Ok...Mondom ez belefér....De az e havi szünetemben egyáltalán nem véreztem.Semmit! És a melleim fájnak kb azóta mióta a levél felénél jártam. Nagyon nagyon fájnak és teltek. Ég,leakarnak szakadni úgy érzem. Vettem egy tesztet, mert voltam kórházban 2 hete...Gondoltam biztos ami biztos mert sok gyógyszert kaptam akkor ami esetleg legyengíthette a fogamzásgátló hatását.A tesztem negatív 2 is.Valaki volt már hasonló helyzetben? !!

#Nins vérzés #erős mellfájdalom
2017. júl. 29. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
velem is volt ilyen, válts fogamzásgátlót.
2017. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ez egyszercsak előjön? Mert ezt a gyógyszert szedem lassan 2 éve. Eddig nem volt gond :(
2017. júl. 29. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is 7 hónap szedés után történ ez. de egy nődoki biztosan meg tudja mondani miért.
2017. júl. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. ..jövő héten felkeresem
2017. júl. 29. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel az orvosod , nekem.5 ev utan kellett váltani. Van ilyen nem a világ vége.:))
2017. júl. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugy tudom , hogy 6 havonta szunetet kell tartani a fog.gatloknal. En sose tudtam betartani mert 4-5 honap szedes utan jottek a kisebb nagyobb gondok. Kiderult , hogy nem szedhetek semmilyen antibebibogyot.
2017. júl. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, rosszul tudod! Sokkal jobban összekavarod a szervezetedet, ha fél évente szünetet tartasz...
2017. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!