Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Huvelygomba szolariumtol? Ha...

Huvelygomba szolariumtol? Ha mindent az orrom elott fertotlenitek le, akkor megis hogyan kaphatom el?

Figyelt kérdés

Amiota szoliba jarok, azota folyamatosan felbukkan a gomba.

Egyszeruen nem tudom elkepzelni, hogy amit ennyire lefertotlenitenek, arrol hogyan tud belem kerulni a korokozo?

Szerintetek?


2017. júl. 30. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt én sem. De én a helyedben leállnék a szolival, otthon is kifertőtlenítenék mindent, a wc-t, a kádat, egy ideig magasabb hőfokon mosnám a fehérneműimet és kezelném magam Canestennel. Ha nem javul a helyzet, akkor doki, ha elmúlik, akkor másik szoli... Az utolsó az persze alap...
2017. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Komolyan gondolod, hogy szoláriumtól van? Még ezt sem allottam!
2017. júl. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne a szolitól van.. valszeg egyszer elkaptad es visszajon. Gondolom kupot hasznaltal ra. De aztan van amit sokan nem tudnak , utána illene huvelyflóra helyreállitó kupot is használni miután a kupoktól az legyengult. Pl lactofeel (bar az nekem semmit se hatott) es gyinopholius az nekem bevalt. Betadine es canesten utan használtam mindig..

Vegyél higiéniás fertotlenito sprayt, parszáz ft es minden wczés után fújd le az uloket meg a wc lehúzókáját. Es 1 hetif minden nap csereld a torolkozot amit hasznalsz. Igy megszabadulsz tole. De nem a szolitol van ez biztos. Enis jarok..

2017. júl. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a szolitól van az tuti! A szolárium inkább melanomát okoz. A saját bélrendszeredtől is vissza fertőződhetsz.
2017. júl. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! Nos vagy a szoliban kaphattam el a szolis torolkozotol, pedig csak a combom es a fenekem also reszet toroltem at vele. (Azota viszek papirtorlot erre a celra)

Vagy az edzotermi tusoloban kaphattam el...

Itthon mindug domestossal takaritok, de meglepodve olvastam, hogy a gombat nem pusztitja el.

Kikezelem magam es mindenre oda fogok figyelni.

2017. aug. 6. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!