Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet hogy hasizom...

Mitől lehet hogy hasizom gyakorlat után "menstruálok"?! Bővebben lent.

Figyelt kérdés
7 hónapja császármetszéssel szültem azóta nem is volt mensim csak szülés után 2 hónapig azóta nem volt semmi most elkezdtem ledolgozni a haasam és olyan mintha megjött volna de csak egy napig tegnap nem csináltam semmi eröltetőt és nem volt mensi ma megpróbáltam újra és megint. Nem biztos hogy attól van hogy felüléseztem de ez furcsa. Szóval mitől lehet? A doki azt mondta 3 hónap után nyugodtan elkezdhetem a felülést.
2017. júl. 30. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:

A hasizom gyakorlatok meg bármilyen alhasi mozgatás beindíthatja a menstruációt én úgy tudom. Legalább is én mindig ezzel próbálkozom, ha már nagyon görcsölök és szeretném, hogy megjöjjön végre és elmúljanak a görcsök.

De azt nem tudom 100%ig biztosra mondani, hogy nincs valamilyen egészségügyi probléma mögötte, mert elég gyanús, hogy csak felülés után vérzel. A biztonság kedvéért minimum telefonon beszélj egy nőgyógyásszal.

2017. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha beindul a vérzés akkor mar normalis menstruációnak kéne lennie nem? De nekem csak pár óráig tart.
2017. júl. 31. 14:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen ez a furcsa nekem is. Lehet, hogy valahol seb vagy heg maradt a császár után (nem értek hozzá szóval csak találgatok). Fájdalmat nem érzel? De a lényeg az, hogy beszél egy nőgyógyásszal mindenképp. Amúgy sem árt, ha megvizsgál terhesség után, hogy minden rendben van-e.
2017. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat valamit erzek de nem tudom eldonteni hogy mifele fajdalom. Lehet hogy csak azert van mert eddig semmit nem mozogtam vagy tenyleg van valami problema. Az a baj hogy en beszeltem a nogyogyaszommal kaptam idopontot es nem tudtam vissza menni kertem masik idopontot megint nem tudtam menni. Jeleztem hogy nem megyek de mar akkor sem.merek menni hozza.
2017. aug. 1. 14:28
 5/7 A kérdező kommentje:
Foleg hogy igy elhuztam az idot
2017. aug. 1. 14:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Pedig mindenképp menj el, ha nem is hozzá. Persze kellemetlen, hogy nem mentél, de akkor is az életed múlhat rajta, főleg ha a császár miatt alakult ki valami fertőzés vagy stb. Gondolom azért egy nap majd szeretnétek kistesót, ezt ne kockáztasd szerintem egy kis kellemetlenség miatt.
2017. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze elmegyek orvoshoz amugyis biztos hogy valami nincs rendben mert a hasam meg mindig olyan magy es kemeny mint tergesen es azt mondta egy nover hogy a mehem nem huzodott ossze.
2017. aug. 2. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!