Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelybementetemnél mintha...

Hüvelybementetemnél mintha megrepedt volna a bőr. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Bartátommal együtt voltunk, és mikor betette, mintha megrepedt volna a bőr, közvetlenül a bementetnél,kívül. Csípett, kicsit talán vérzett, de mostanában minden szexnél ez van. Kb két hónapja talán, de pár nap után be is gyógyul. Nődokihoz kellene mennem? Talán nem annyira komoly, és amire elérek dokihoz, addigra be is gyógyul. De kiváncsi lennek, hogy mi az oka, és hogy masnak is van ilyen? Az nem lehet gond, hogy nem vagyok elég nedves. Befolyásolhatja a tabletta, hogy érzékeny a bőröm ott lent és megreped ilyen esetekben? Kamilla teával borogatom, az jó is rá, megnyugtatja.
2010. máj. 23. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen el kell vele menned nőgyógyászhoz, mert ez egyáltalán nem normális. Te is tudod, különben nem kérdezted volna meg.

Akár begyógyul, akár nem, keress fel egy orvost és meséld el neki amit leírtál, mert lehetséges, hogy valami komolyabb probléma áll a dolog hátterében ami később igencsak elfajulhat.

2010. máj. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen probléma lehet? Hát most jol megijedtem :S
2010. máj. 23. 11:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugi! Nekem is szokott ilyen lenni időnként. Voltam vele orvosnál is, ő felírt rá krémet. Az még lehet, hogy van egy gombás fertőzésed, ami nem annyira heveny, hogy észrevehető tüneteket adjon.
2010. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!