Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fiúk ti beszelgettek a lanytes...

Fiúk ti beszelgettek a lanytesotokkal a menstruaciojarol?

Figyelt kérdés
Vagy tudjatok hogy éppen mikor van meg neki? Vagy hogy mikor volt az elso? Es nem fura erzes amikir halljatok hogy a wcben epp kicsereli a betetjet?

2017. aug. 6. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Hát èn nem tudom mit kell ezen megbeszèlni,ez az èlet termèszetes rendje,egyèbkènt nem hiszem hogy ez akkora"zajjal"jár hogy kihalatszik a wc-böl,de ha mègis na bumm akkor mi van?
2017. aug. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de nem tervezek a menzeszemről beszélgetni az öcsémmel. Amire kíváncsi lenne, elmondanám, de ennyivel le is zárnám. A csere-bere se olyan hangos, maximum a betét hangja, hogyha valaki izomból tépi le a papírt le róla, de megoldható ez csendben is.
2017. aug. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Off: ha csond van, a betet csomagolasanak a csorgese tisztan kihallatszik a WC-bol.
2017. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát már nem azért de te(feltéve a fíú vagy kérdező) megbeszéled vele mikor ver..ted ki

És a válaszom nem nem beszélem meg vele de onnan lehet tudni hogy egy tini pi..csa és olyankor meg mégjobban az

2017. aug. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!