Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A PCOS okozta tünetekre...

A PCOS okozta tünetekre (túlsúly, akne, szőrösödés, hangulatingadozás), Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogyás, mozgás, metformin
2017. aug. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még nem próbáltam, de sok jót hallottam róla: aviva torna. Tanfolyam, utána otthon is tudod csinálni.
2017. aug. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A mozgás alap.Az aviva nagyon jó,és batárcserjézem.
2017. aug. 12. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:
teljes életmódváltás. egészséges étkezés, amely tele van vitaminokkal, rosttal, és mentes a műanyag, feldolgozott kajáktól, cukortól. a kencéimet is kicseréltem, amióta nincs az arckrémekben, lemosókban, tusfürdőkben parabén, alkohol, illatanyag és egyéb káros anyag, azóta "tisztább" lett a bőröm. mozgás is fontos, bár én soha az életben nem voltam 50 kiló felett, így nekem a túlsúllyal nincs problémám. én szedek Premens tablettát, az a menstruációs zavarokon mintha segítene (hasfájás, hasmenés), de azt vettem észre, hogy a legfontosabb a lelki és mentális egyensúly, a stresszkezelés. ittam a szőrösödésre menta teát egy ideig, de az nem segített, és sajnos azon egyik fent említett dolog sem segít, csak kissé lelassítja, kevésbé láthatóvá teszi, de még így is zavaró. :(
2017. aug. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem a súlly,a szőr és az Akne elég súlyos. Az Akne most javult nagyon sokat,de sűrűbb lett a szőr; képtelenség ennyit borotválni... :S és nagyon sokat híztam,kevés kaja mellett.

Én is a Premenst szedem.Nekem az nagyon bevállt!Azóta van mensim,előtte volt olyan,hogy hónapokra kimarad és amikor megjött annyira fájt,hogy iszonyat.

2017. aug. 12. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!