Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok és tegnap...

12 éves vagyok és tegnap elkezdtem menstruálni! A baj az hogy nem vér hanem barnás vérszerűség folyik ki! Ez normális?

Figyelt kérdés
Szóltam anyának hogy menstruálok de nem mondtam elneki hogy ilyen barnás folyadék jön ki!Nem tudom mi ez....kerem segítsenek

#menstruáció #nők egészséges
2017. aug. 7. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Igen, normális. Hónapok, évek múlva is így kezdődik általában a menstruáció.

Üdv. a táborban. Gratula, hogy nagylány lettél! :)

2017. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, ez teljesen normális! Mivel ez az első menstruációd, még nem olyan mint az "átlagos"...Nyugi, nekem is ilyen volt az első és azóta tessék, semmi bajom és minden a legnagyobb rendben.

Ne aggódj emiatt, majd be fog állni idővel :)

14/L

2017. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Valamit félreértettem? Ez az első menstruációd, és első nap, nem? Mert általában barnás vérrel kezdődik a havi ciklus. Nincs gond, nem kell megijedni.
2017. aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így kezdődik....ha valami kérdésed van szólj!
2017. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már jópár éve mensturálok, és általában az első napom első felében nem vér, hanem barnás vér jön. Aztán fokozatosan megváltozik a színe és világosabb lesz. A menstruáció vége felé ismét besötétül és barnás lesz.
2017. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!