Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggelente elönt, folyik...

Reggelente elönt, folyik valami odalent, mikor felkelek. Mitől?

Figyelt kérdés
Amint függőleges állapotba kerülök, zutty, átlátszó, szagtalan folyadék távozik a hüvelyemből, nagyobb mennyiségben. Az utóbb időben gyakran tapasztalom.
2017. aug. 8. 08:14
 1/6 anonim válasza:
33%
szerintem elélveztél álmodban és a a squrit
2017. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2017. aug. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, az másmilyen érzés... ;)

26 vagyok.

2017. aug. 8. 09:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet huvelygyulladasod van. Keress fel egy nogyogyaszt. Nekem is hasonlo tuneteim voltak es dalacint irt ra.
2017. aug. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, az átlátszó, szagtalan zutty folyadék akkor szokott távozni a hüvelyemből amikor fel vagyok izgulva és felállok :D Folyásnak tekintünk minden olyan hüvelyváladékozást, aminek kellemetlen szaga van, viszket, csíp, közösüléskor fájdalmat, esetleg alhasi panaszokat okoz, vagy egyszerűen másfajta váladékozás jelenik meg, ami kellemetlen. Nem folyás a bővebb váladék, még akkor sem, ha esetleg a fehérneműn foltot hagy. Amennyiben a folyás léte kérdéses, akkor mindenképpen nőgyógyász orvoshoz kell fordulni, aki a hüvelyváladék levétele útján egyértelműen meg tudja állapítani, hogy van-e kóros váladékozás vagy sem. Az viszont nagyon fontos, hogy semmiképpen nem normális, ha egy nő minden nap betétet visel. Azt csak a betétgyártó cégek hirdetik, hogy jó, ha egy nő minden nap betétet használ. Akkor kivizsgálás szükséges és utána kell járni a folyás eredetének. A normál hüvelyváladék színtelen szagtalan és erősen savas, olyan mintha citrom húzná össze az ember nyelvét.
2017. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2017. aug. 10. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!