Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik ennyit?

Miért késik ennyit?

Figyelt kérdés
Nekem is hasonló a problémám mint másoknak. Július 20.-án kelett volna megjönnie,és sajnos azóta késik. Nekem egyébként mindig késik,van hogy 1 hetet,másfél hetet,de ritka az hogy csak pár napot,pedig már legalább 6-7 éve menstruálok. Ez az első olyan hogy 3 hetet késik,és alhasi fájdalmam is szokott lenni. Nemi életet élek,fogamzásgátlót nem szedek,de mindig védekezünk és vigyázunk is.1 hete vettem egy terhességi tesztet is ami negatív lett. Nem tudom mit tegyek? Már kicsit úgy érzem hogy izgulok is miatta,mert idegesít hogy mi lehet a baj. Valaki tud tanácsot adni? Köszönöm!

2017. aug. 9. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok
2017. aug. 9. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Nőgyógyász,minél hamarabb. Az nem normális, hogy "mindig késik". Szintén 20 vagyok, 2009-ben jött meg, azóta is hajszálpontos.
2017. aug. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mondig ilyen volt. A nőgyógyász csak fogamzásgátlót fog rád tukmálni.
2017. aug. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen,mostmár én is úgy vagyok vele hogy el kell mennem. És szerintetek 1 teszt is kimutatta volna ha lett volna valami baj?

Mert igazából nekem mindig fáj előtte a hasam,és akkor már tudom hogy megjön,de most egyszerűen nem akar. :/

2017. aug. 9. 12:03
 6/6 anonim ***** válasza:
20 éveesen ez nagyon nem normális. Holnap reggel tesztelj még egyet, aztán ha negatív, vizsgáltasd ki magad végre. 20 évesen, ah semmi bajod, 20-30 nap között meg kell jönnie már rendszeresen.
2017. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!