Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pecsételés ellen vény nélküli...

Pecsételés ellen vény nélküli készítmény?

Figyelt kérdés
Menses előtt pár napig pecsételek progeszteron hiány miatt. a palástfű teát és a barátcserjét már próbáltam, csak részben hatott. valakinek valami más tapasztalata?
2017. aug. 11. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos hosszú folyamat, mire visszaáll a normális ösztrogén-progeszteron arány. Hiába használsz bármilyen készítményt, ha közben a szervezetedbe vitt vegyszerekkel továbbra is becsapod a hormontermelő mirigyeidet illetve a receptoraidhoz hamis ösztrogén kapcsolódik.

Én három hónapos kúrával jöttem rendbe: Nem ettem semmi olyat, amiben tartósítószer, mesterséges színezék, ízfokozó, illetve ipari cukor van. Nádcukrot lehet enni, mert az egy természetes, egyszerű lepárlással és kikristályosítással készülő anyag, de a cukorrépa rengeteg vegyi folyamaton megy át, mire cukor lesz belőle. Mézet is szabad, de répacukrot semennyit.

Én az összes kozmetikumomat is lecseréltem natúrkozmetikumra, mert a bőrödön át szívódik fel a legtöbb vegyszer. (DM-ben Alverde, Rossmannban Alterra, plusz én Mannákat használok).

A hidrogénezett étolajat is le kell cserélni olívára vagy hidegen sajtolt napraforgó étolajra. A vajkrémeket, felvágottakat el kell felejteni sajnos, mert minden szutyokkal tele vannak. Érdemes a hús és tejtermékfogyasztást is csökkenteni, vagy bio és háztájira váltani. Sajnos az állatokat ipari tartásban hormonszerű anyagokkal kezelik a nagyobb hozam miatt.

Elsőre nagyon kétségbe ejtő, de utánajárással át lehet állni, lassan megtalálja az ember a beszerzési forrásokat. És nagyon-nagyon megéri.

2017. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!