Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációkor mindig csak a...

Menstruációkor mindig csak a hasam egyik oldala fáj, a másikban viszont soha semmit nem érzek. Lehet, hogy csak az egyik oldala működik a méhemnek?

Figyelt kérdés

7 éve menstruálok, és ez a kezdetektől fogva így van.

Szerintetek lehetséges, hogy valami bajom van, vagy ilyen nem létezik? Mármint hogy csak az egyik fele működik. Vagy mi van ha csak egy petefészkem van? :S Még sose vizsgált nőgyógyász.


2010. máj. 24. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy petefészekkel is épp akkora esélyed van gyerekre, mint kettővel, ilyenkor ugyanis az az egy folyamatosan működik. De ugyebár nem ez a helyzet, csupán tartasz ettől. ímenj el nőgyógyászati ultrahangra.


Olyan nins, hogy a méhed egyik oldala. 1 db méhed van, és az egész "működésben van". Lehetséges persze, hogy különleges vagy rendellenes alakú a méhed, vagy kettős/osztott méhed van, de ezt megint csak UH vizsgálat mondhatja meg.


Amúgy is ideje lenne elvégeztetnekd az első rákszűrésedet, főleg, ha már nemi életet élsz. Menj el nőgyógyászati vizsgálatra!

2010. máj. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem élek nemi életet!
2010. máj. 24. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell megsértődni. :-) A fájdalmas menstruáció egy olyan panasz, amivel nyugodtan bekopogtathatsz a nőgyógyászhoz szüzen is. Én is megtettem anno, és nem küldtek el, és UH beutalót is kaptam, ahol kiderült, hogy minden rendben.


Azóta már szültem is, húgyhogy tényleg minden rendben van.

2010. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg :) És köszi :)
2010. máj. 24. 15:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ez a bajom! :( Ráadásul nekem mindig szörnyen fáj. Volt, hogy elájultam :S


15/L

2010. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!