Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés
Kecskeszárny nevű felhasználó kérdése:

Hogy nyaljon ki a barátom, ha folyásom van?

Kicsit kellemetlen szaga van, a nőgyógyász semmit nem tudott tenni, nem használt a kup.

Keress kérdéseket hasonló témában: folyás

08-13 00:40  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Eccerű: fogja be az orrát.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 08-13 00:41 Privát üzenet
Bakteriális fertőzésed van! Nagyon nem egészséges ilyenkor érintkezni a fertőzött szervvel! Nem csak neki, neked sem!

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 08-13 01:10 Privát üzenet
Nyalja ki átmenetileg az ánuszodat

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 08-13 02:02 Privát üzenet
nyalná a hóhér büdösen.. remélem nem ajánlod neki

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 08-13 02:10 Privát üzenet
Sehogy. Fertőzésed van nagy valószínűséggel, a kezelés után pedig nyilván nem használtál Ph visszaállítót. Eleve ha ki is gyógyulsz, akkor is még 1-2 hétig tilos az orális szex. Mivel gyenge ilyenkor a hüvelyflórád, sokkal könnyebben kapsz el újabb fertőzést. Olyan pedig nincs, hogy a nőgyógyász nem tud mit tenni, addig kell visszajárni amíg nem tud olyat adni, ami használ. Utána pedig helyreállító kúp. Aztán ha már pár hete tünetmentes vagy, akkor lehet orális szex. Nem játék.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 08-13 15:55 Privát üzenet
Sehogy, és remlem, nem akarod, hogy betegn nyalogasson - mert beteg vagy, tessék orvsohoz menni, addig, míg nem tenyésztenek kenetet.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 08-14 15:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nagyon folyik a folyásom és viszket a hüvelyem. Vettem Klain kúpot. És azóta nagyon folyik a folyásom. Ez mitől van?
Ha fehér folyásom van 1-2 napn belül meg fog jönni? 14/L
Joreggelt a paromal babat szeretnek de a tesztel varnunk kel meg, de a tegnap elotol gorcsol a has es mikor a job mikor a bal oldal faj es van amikor a hatam is faj es ma regel..
Már 5 napja nem jött meg és ma elkezdett fájni az alhasam és véres folyásom van. Ez utalhat terhességre? Nagyon félek.
Rozsaszines folyasom volt 2 napja. Egy nagyon keves. Wc papiron lattam. Tegnap kelett volna meg jonnie es nem jott. Semmi menstruacios tunetem nincs. Le fekudni nem fekudtem le..
7-8 hónapja hüvelyi folyásom van két orvosnál is voltam kaptam Zinnat nevezetű gyógyszert Macmiror komplex-et Vagilact-Q és még egy fajta hüvelykrémet egyik sem segít nem múlik...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu