Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Rosszul helyeztem fel a...

SOS! Rosszul helyeztem fel a tampont? Hogy kell helyesen?

Figyelt kérdés
Életemben először most helyeztem fel először és benyomtam amennyire csak tudtam és egy nagyon kicsi még kint van a tampon végéből, nem tudom fentebb helyezni mert nem megy feljebb és mert nagyon fáj. Mit csináljak? 16/L

2017. aug. 13. 21:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Húzd ki, mert ha megtelik, akkor még sokkal jobban fog fájni. Tegyél be betétet.
2017. aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom kihúzni mert az nagyon fáj.
2017. aug. 13. 21:59
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi, nincs semmi baj. Azért fáj, mert amikor próbálod felhelyezni összehúzod az izmod igy fájdalommal jár. Az sem mindegy, hogy menstruálsz vagy csak simán kiváncsiságból úgy szárazon próbálod berakni? Nagyon nem mindegy. Ha nem csúszik a tampon, az sem egy kellemes érzés. A tampon nincs jól felhelyezve, ha eppen, hogy nem látszik ki. Lejjebb fog csúszni és nagyon kellemetlen lesz. Lépten nyomon érezni fogod. Engedd el magad, próbálj meg ellazulni és az újjaddal szépen nyomd fel. Ne pánikolj, azért van a cérna, hogy ki tudd majd szedni. Akkor is javaslom, hogy lazulj el és sec perc ki tudod majd szedni. Ha a tampont nem érzed, vagyis azt hogy benned van, az annak a jele, hogy jól helyezted fel.
2017. aug. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy nagyon kevés még a vér mennyisége,nem csúszik jól.

Mini tamponnal próbálkozol?

2017. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
Ha nem tudod kihúzni, akkor át fog szakadni a szűzhártyád, és akkor fog csak kijönni.
2017. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
El vagyok lazulva, de egyszerűen nem megy feljebb.folyik bőven vér és igen, mini tampon.
2017. aug. 13. 22:03
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Betét?
2017. aug. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Ha kint van a vége, akkor nem tetted jó helyre. Beljebb kell, de ne egyenesen befelé told, hanem ahol megakad, onnan felfelé.

[link]

2017. aug. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
de egyáltalán nem megy se feljebb, se ki nem tudom húzni
2017. aug. 13. 22:12
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Pedig muszáj lesz kivenni.
2017. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!