Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert van az az OB tampnnal...

Miert van az az OB tampnnal hogy az egyik fele ures, de a cerna mar veres lesz es atazok?

Figyelt kérdés

2017. aug. 15. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott véres lenni a cérna, amikor már az egész meg van duzzadva a vértől. A második meg a harmadik naptól nekem is van, hogy csak a tampon fele telik meg, mert kevesebb a vérzés. Lehet, hogy neked is csak úgy folyt le az egyik oldalra.
2017. aug. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rosszul teszed fel.


A tampon madzagos végét felhelyezés elött kicsit tágítsd ki tölcsérformára (az ujjaddal könnyen megy), utána tedd be és majd egy picit húzd vissza, amíg a kiszélesített rész felfekszik belül a hüvelybemenetnél - ugyanis így zár csak rendesen, másként kifolyik a vér a széle mellett.

2017. aug. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni nem tudom hogy miért
2017. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy alacsonyan helyezkedik el a méhszájad, és a tampon a méhszáj mellé kerül, így csak az az oldala tud megtelni, ami érintkezik vele. Ha zavar, próbáld meg kicsit alacsonyabbra helyezni a tampont, ha lehetséges (vannak nők, akiknek menstruáció idején egész lent, a hüvely bemenettől kb 2 cmre helyezkedik el a MSZ, de az is normális, ha valaki sosem éri el, nem vagyunk egyformán)
2017. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!