Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez is nevezhető fehérfolyásnak...

Ez is nevezhető fehérfolyásnak? Én az elején vagyok, vagy már a közepén?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Augusztus 30-án leszek 12 éves. Most megyek VI-be. Szóval azt akartam kérdezni, hogy nekem a hónaljszőröm már ki van nőve, kb. 4-5 hónapja. A nemi-szervemnél is van már szőr. Kb. 32-33kg vagyok, sovány alkatú. Járok (egy héten 1x, de most nyáron nem) fitnessre. Nem eszek sokat, de 2 napja voltam egy táborban, ahol elkezdtem enni jól, így felfogadtam, hogy jól fogok enni a saját érdekemben. A jobb (nekem) mellem 2-és fél hete kezdett el fejlődni. Érzem hogy merev, van egy dudor, göb, meg vannak rajta (nem tele) kicsi kicsi pontok. Szóval mindennek a lényege, hogy meg szeretném tudni, hogy mennyi idő lehetne amíg megjön a menzeszem? Nekem a bugyimban minden nap (már kb. tavaly nyár óta fokozatosan) van olyan sárgás, néha zöldes is, folt. Van amikor van egy kis folyadék folt is, és van benne egy kis fehér is. Ez már fehérfolyás?? Előre is köszi!! ^^

2017. aug. 15. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen ha nem viszket,ég rossz illatú akkor ez fehér folyás. Azt nem lehet megmondani hogy mikor fog megjöni én 13 vagyok és 12 éves koromban jött meg először de ez változó és szerintem örülj amíg nincs meg . Addig is további jó nyarat😊
2017. aug. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hamarosan várhatod :) nekem is így volt a tavaly ennyi idősen, s utána megjött :) ha akarsz beszélni, írhatsz :)
2017. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy a tegnap mértem meg magam, és 34.7 kg vagyok. Gondolom ez előny. Nem? Még valaki, tapasztalatok, vagy mit az előző kommentelők? 🙂
2017. aug. 19. 09:03
 4/4 anonim válasza:
Szerintem megkerdezheted anyukadat! Hany centi vagy?
2017. aug. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!