Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Hétfőig belehalok?

SOS! Hétfőig belehalok?

Figyelt kérdés
Hüvelygombám van. Nem csip, nem ég, nem viszket. Viszont ilyen túros valami van a csiklómon. Olvastam, hogy bekerülhet a véráramba és vérmérgezést okoz.
2017. aug. 19. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Hülyeség! Talán csak viccelsz.
2017. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Rákerestem a candida fertőzésre, ott van
2017. aug. 19. 18:35
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Kizárt dolog. A hüvelygomba az csíp, éget és viszket és piros. Városokban pedig van hétvégén és éjjel ügyeletben lévő patika, megkérdezheted súgva a patikust, hogy mit ajánl, tescóban is van patika, ha ilyen helyek vannak nálatok.

Ilyesmitől nem fogsz vérmérgezést kapni. Egyébként véletlenül édesanyádat nem tudod megkérdezni?

2017. aug. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
3 vagyok a candida kezelése nem hétfő, vagy szombat, az több hónap.
2017. aug. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Amit olvastál, ahhoz immunszupresszáltnak kell lenni (pl.vki szervátültetésen esett át, vagy végstádiumú rákos), hogy elterjedjen a véráramban és belehaljon. Viszketni fog hétfőig, vagy elmégy egy ügyeletes patikába, kérsz rá kúpot, meg kenőcsöt.
2017. aug. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászati ügyelet is létezik.
2017. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De nem viszket meg semmi ilyesmi. Ha nem láttam volna rajta azt a fehér valamit, akkor nem is tudnám.
2017. aug. 19. 18:55
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy egyszer látsz ott valami fehéret, nem biztos, hogy gombád van. Ezer más dologtól is lehet, akár betegség nélkül is. Ha nincs egyéb tüneted, akkor semmi bajod nem lesz hétfőig.
2017. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nincs is semmi bajod. Ha csíp, viszket, éget, akkor vegyél rá Canesten kombit.Vény nélkül kapható.
2017. aug. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tisztítsd Naponta kétszer. Óvatosan, de alaposan. Kaneszten... Első körben érdemes megpróbálni,vény nélküli. A véráramlatba nem fog bekerülni. Meg ha mégis, az immunrendszer kinyirja. Az kap gombás szepszist, aki már amúgy is dögrováson van.


Szóval nyugi ;-)

2017. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!