Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bevált multivitamin, tippek?

Bevált multivitamin, tippek?

Figyelt kérdés

Tavaly rengeteget voltam beteg szinte az egész telet,és sajnos idén is.Van amivel erôsithetem az immunrendszerem?

Biztosan le van gyengülve mert életemben nem voltam ennyit beteg mint mostanság.:(


2017. aug. 22. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamilyen multivitamint vegyél, és ascorbinsavat. Béres cseppet, és Béta glükánt szedjél.
2017. aug. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ignis Subdialis ***** válasza:

D: Ősztől tavaszig D-vitamint szedjél, nem mondta a háziorvos? (Fel is tudja írni, úgy sokkal olcsóbb.)

C: Ebből a tiszta aszkorbinsavat javaslom, ez az ilyen dm, rossmann, müller drogériákban kb. 6 cm-s műanyag tégelyben kapható, 100 g 600 Ft környékén van (tehát 100 db 1000 mg-os tablettával egyenértékű). Ha betegség közeledtét érzed, akkor ebből 3-6 grammot is bevihetsz egy nap, csak nagyon alaposan oszd el, mert a sok aszkorbinsav egyszerre meghajt.

Probiotikum: Mivel az immunrendszer 80%-a a bélrendszeren alapul, ezért a bél egészsége nagyon elsődleges. Ezt probiotikummal tudod megtámogatni, érdemes folyamatosan szedni napi egyet olyan készítményből, amiben egy kapszulában minimum 2x10 a kilencediken hasznos baktériumegyed van, mert ebből éli túl a gyomrot kellő számú baktérium. Ezek a készítmények ár/érték arányban közel azonosak, csak a baktériumfajokban és a fajok számában szoktak eltérni. Szerintem jó a Bio Kult, a Béres és a Jutavit, de a folyékony Emóció is jó csak rémes íze van, vagy a fermentált almalé, de azt meg mindig almalében kell felszaporítani, szóval kicsit macerás.

Víz: a test alap pillére, szóval ebből be kell tolni az ajánlott napi mennyiséget testtömeg szerint.

Multi: Ha hiszel a multivitaminban, olyat vegyél, amiben a zsírban oldódó vitaminok közül az A,E,K nincsenek túltolva és nincsenek benne ásványi anyagok, mert ezek a multiból nem tudnak felszívódni, számos okból kifolyólag. Ha célzottan szükséged lenne valamilyen ásványi anyagra, jó felszívódású vegyületből pótold csak azt.

Béres csepp: innen pótolhatsz egyes ásványi anyagokat, meg ez már bizonyítottan jó immunerősítő

2017. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. aug. 24. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!