Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor és hogyan használjam a...

Mikor és hogyan használjam a Canesten kombit?

Figyelt kérdés
Rendszeresen a vaginámban ilyen "túrós lepedék" szerűség tűnik fel és fehér, tejszerű, nyúlós nyálka van benne. Viszketni is szokott, van hogy kissé kiszárad. Aztán elmúlik, de később megint visszajön. Vettem Canesten Kombit mert azt mondták nekem, hogy valószínűleg gomba. Viszont most a tünetek közül csak a viszketés áll fent, az is kicsit. Szerintetek ettől függetlenül elkezdjem most, vagy várjak amíg újra jön a többi tünet? Ha még várjak, akkor hűtőben tároljam a krémet? Illetve még szűz vagyok, ennek ellenére használhatom az applikátort?
2017. aug. 24. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Hűtőben tárold igen, szerintem most használd fel, nem kell várni, használhatod attól függetlenül, hogy szűz vagy.
2017. aug. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!