Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a vérzés?

Késik a vérzés?

Figyelt kérdés

Kicsit kétségbe vagyok esve amiatt, hogy már több mint egy hetet késett a vérzésem, eddig igaz rendszertelen volt, de az utóbbi 3 hónapba pár nap eltéréssel szinte ugyan akkor jött meg. 1 héttel mielőtt meg jön a melleim mindig megdagadnak, érzékennyé válnak, kissé fájnak, de ez most elmaradt, ahogyan a hasgörcs is. Tegnapi nap folyamán volt egy kis pecsételő vérzésem.

Aggódok, mert van barátom neadjisten hátha baj történt. Bár még sosem feküdtem le vele, ennek ellenére nem szent kapcsolat, mi van ha egyszer figyelmetlenek voltunk és baj történt?

Tudtok valamit tanácsolni?

17.



2017. aug. 25. 13:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Még kifelejtettem, hogy már több napja étvágytalan vagyok és hányingeren van
2017. aug. 25. 14:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, mert stresszelsz. Menj el szépen terhességi tesztért, csináld meg, ha negatív lesz, megnyugszol kicsit és lehet, meg is jön. Egyébként valószínű negatív lesz.
2017. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha nem feküdtetek le, vagy nem került sperma a hüvelyedbe (pl olyan volt a barátod ujja és azzal ujjazott meg) akkor nem lehetsz terhes. Valszeg még mindig rendszertelen a menszeszed.
2017. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!