Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normalis? (Tobb lent)

Ez normalis? (Tobb lent)

Figyelt kérdés
Csutortokon azaz 2 napja jott meg, mar nem az elso, parszor megvolt mar ezelott. Most is idoben jott meg, nem mindig ugyanazon a napon szokott neha 1-2 nappal korabban vagy kesobb, gondolom meg nem alt be. De a lenyeg hogy tegnap meg tegnapelott meg nem volt sok, normal amennyi szokott viszont ma mar 2x csereltem betetet, mikor jormal esetben egy betetet hasznalok el egesz nap. Meg mikor wc-re megyek akkor is nagyon sok jon, leulok es hat nem folyik, de azert igy csopok rendesen, plusz most az elobb mikor wc-ztem egy nagyobb "darab" (vagy nem tudom hogy fogalmazzak, nagyobb adag) is kijott egyszerre. Ez normalis? Ma nem annyira voltam kint meg jarkaltam csak fekudtem, mert szombat van es nem csinalok eppen semmit csak a telefonom nyomkodom. Lehetseges hogy ezert is mert nem mozgok? Fajni nem faj a hasam, es szerencsere sosem szokott mikor megvan. Kicsit gyengebbnek erzem magam, de ez szerintem csak amiatt mert nem mozogtam ma meg semmi.

2017. aug. 26. 17:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, 13/L
2017. aug. 26. 17:26
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nyugi ez teljesen normális:)

Velem is ugyan igy volt....először kevesebb jött utána egy idő múlva több lett

2017. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nem kell aggódnod miatta. A "darab" pedig valószínű egy levált méhnyálkahártya darab, gyakran ürülnek ilyesmik is mensikor.
2017. aug. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!