Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon terhes vagyok?

Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Holnap reggel mindenképp veszek egy tesztet de addig is szeretném nyugtatni magam... A barátommal védekezünk, menstruáció után pár nappal (tehát alacsony terhességi eséllyel) lefeküdtünk 3x és nem volt semmi baleset a gumiva, legalábbis nem észleltük. Tegnapelőtt volt egy kevés barna pecsételésem és épp termékeny időzakban vagyok, azt olvastam a neten hogy ettől lehet. 2 napja nagyon álmos vagyok és volt tegnap este is meg ma is enyhe hányingerem. Azzal magyarázom magamnak, hogy nagyon későn fekszem le mindig (3-4 óra körül éjjel, viszont 11-12ig alszom) és hogy vizsgaidőszakom van tehát rengeteget idegeskedem, összevissza eszek, késő délután kávéztam tegnap is és ma is, utána jelentkezett a hányinger, máskor nem szoktam kávézni. Amikor arra gondolok hogy terhes lehetek még rosszabb tehát tuti be is képzelem, egyszerüen nem tudok meg nyugodni annak ellenére, hogy védekezünk.

2017. aug. 27. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha gumival volt és nem volt lyukas a gumi akkor eléggé nehezen maximum csak akkor ha a fehérneműre kerülhetett spermium.
2017. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szakadt ki a gumi, akkor nem igazan.
2017. aug. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a fehernemure kerult ? Es onnan felmaszott?
2017. aug. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez most ironia, ugye? :))
2017. aug. 28. 09:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Keves eselyed van igy a terhessegre,inkabb kimerultseg okozza a tuneteket szerintem.
2017. aug. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!