Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megvolt a vervetel a fogamzasg...

Megvolt a vervetel a fogamzasgatlohoz, mikor es hogyan tudom meg az eredmenyt?

Figyelt kérdés
Egy honapja vettek tolem vert, allami vervetelen, az eredmenyekrol mikor es hogyan leszek kiertesitve?
2017. aug. 29. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy hét után kell eredménynek lennie.


A háziorvosodat kérdezd, vagy a nőgyógyászt, mert már rég nála van a leleted, de azért neked kell menni, nem ő fog kergetni :)

2017. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs sajat nogyogyaszom, csak bementem, megvizsgalt ket nover, aztan mentem a vervetelre. Ott egyebkent azt mondtak egy honapba is telhet, lehet azert mert allami. Ha betelefonalok a nogyogyaszati klinikara, ott tudnak ebben segiteni?
2017. aug. 29. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ott kérdezz rá, ahol a vért levették, nálunk pl már másnap lehet menni a vérkép papírjáért.
2017. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is egy hónapja csináltattam, nekem kellett otthagynom nevemre címzett borítékot.

(Amúgy, nem tudom, nálatok hogyan megy, nekem a nődoki azt mondta, egy hónap, mire meglesz, mondom, ok. Egy hónap után felhívtam a kórházat, ahol levették a vért, a néni meg közölte, hogy "hát de még csak egy hónapja vették le, tessék várni még két hónapot türelemmel". És mondom, mi a f, ezen mit ülnek negyed évet? Na mindegy. Ha hagytál ott borítékot, valószínűleg veled is ez van. :D Hívd fel a labort és érdeklődd meg. :))

2017. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!