Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen fájdalomcsillapító...

Milyen fájdalomcsillapító vált be Nálatok ízületi fájdalmakra?

Figyelt kérdés

Legjobban a vállam fáj, megduzzadnak az izmok a vállamban és kemények lesznek. Ilyenkor a nyakamban szúró érzésem van és nem tudom elfordítani a fejemet. Mindez fejfájással társul, leginkább jobb oldalt fáj a fejem. Rossz közérzet, fáradékonyság, néha hányinger...


A gerincem mellett végig merevek, kemények lesznek az izmok.


Nagyon szenvedek, mert még egy sima takarítás (porszívózás, felmosás) után is beteg leszek, a fenti tünetek előjönnek.


Sokszor jártam reumatológusnál, most mindkét kezem zsibbad, ezért ideggyógyászhoz is járok, de még senki nem írt fel hatékony fájdalomcsillapítót, tablettát, vagy kenőcsöt, ami segítene.


A reumatológus többször, szinte minden évben beutalt ultrahang és elektro terápiára, ami soha nem segített.

Tornára is küldött, ahol rosszul lettem, mert az izmok gyulladásban vannak.


Én úgy gondolom, hogy az orvosok nem tudnak segíteni. Már kb. 20 éve szenvedek.


Valaki tud nekem tanácsot adni, hogy mit tegyek?

Nálatok mi vált be, mi enyhítette az ilyen tüneteket?



2017. aug. 29. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Cataflam
2017. aug. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Tramadol

[link]

2017. aug. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megírni, hogy Cataflam éls Mydeton gyógyszerekre allergiás vagyok.
2017. aug. 29. 14:43
 4/14 anonim ***** válasza:

engem a szabályos súlyzós gyyakorlatok gyógyítottak meg.

ultrahang és elektro terápia????? ezek jó nagy kamu dolgok

2017. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mi ez a szabályos súlyzós gyakorlat?
2017. aug. 29. 15:40
 6/14 anonim ***** válasza:

felhúzás, döntött törzsű evezés.

youtube

De, ha ki se tudod húzni magad csak óvatosan, viszont ezek a legjobb gyakorlatok, de sok hasznos van még.

2017. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Anyukámnak a kurkuma+zöldkagyló tartalmú Crotalgin segített sokat (bár ez nem konkrétan fájdalomcsillapító).
2017. aug. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ma vettem kurkuma tablettát, kipróbálom.
2017. aug. 29. 23:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Ilyen tünetekre aztán szedheted a kurkumát, de megértelek, én is minden nyavalyát bevettem már. A testszerte érződő reumatikus fájdalmat nekem a Rantudil forte mulasztotta el. Háziorvos is felírhatja, 10 napos kúra. Ami még valamennyire segít az az Apranax.
2017. aug. 30. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
tramadol
2017. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!