Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg a menstruációm?

Miért nem jön meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Kérlek ne nézzetek tudatlannak a kérdésem miatt, csak nekem új a helyzet.

13 éves vagyok, és egyszer még tavaly november környékén volt menstruációm, és azóta semmi, kicsit meg vagyok ijedve, el kéne mennem orvoshoz, vagy csak még most áll be? (ilyen hosszú ideig?) Anyukám, mondta, hogy nem kell orvoshoz menni, de biztos szeretnék lenni. Szokott görcsölgetni a hasam elég sokszor.

válaszokat köszönóm előre is.



2017. aug. 30. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ebben az életkorban, az első években teljesen normális, hogy ilyen hosszú idő telik el két vérzés között. 16-17 éves korodig az is normális és egészséges, ha még soha nem menstruáltál, szóval nem kell aggódnod!


Persze ha úgy érzed, hogy szeretnél elmenni nőgyógyászhoz, akkor beszélj anyukáddal, hogy keressetek egy gyermeknőgyógyászt, és kísérjen el :)

2017. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2017. aug. 30. 11:25
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Teljesen normális, nekem is eddig csak 3 volt kb. fél év kimaradásokkal. Meg fog jönni.

13/L

2017. aug. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Igen teljesen normális, nekem az első után 6 hónap múlva jött meg a második. Azóta is rendszertelen, hónapokat is kimarad. De ez teljesen normális,nekünk még nem állt be, idő kell neki. Mindenesetre tudom,nagyon idegesítő, én is örülnék ha rendszeresen megjönne.

Legyen nálad mindig betét a biztonság kedvéért.

14/L

2017. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
6 honap kihagyas meg belefer, de nalad mar egy ev is eltelt. Szolj anyukadnak, menjetek dokihoz minel hamarabb
2017. dec. 30. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!