Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet erős hóközti...

Mitől lehet erős hóközti vérzésem?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, nemi életet is élek..múlt hónapban is véreztemm 4 napig..általában pisiléskor.de most sétálás közben jött...nincsen hasfájásom se meg semmi..egyszerűen csak vérzek..mitől lehet?
2017. aug. 30. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Hűha, ezt így nagyon nehéz megállapítani. Főleg, mivel nincs fájdalmad sem. Szerintem mindenképp fordulj nőgyógyászhoz, ő majd tudni fogja az okát és a megoldást is (ha kell).


U.I.: Azt nem mondtad, hogy hány évesen kezdtél el mestruálni. Mert ha mondjuk csak 1-2 éve, akkor még nem állt be rendszeresen, de oka lehet az új szexuális partner, vagy épp az első szexuális együttlét is. Mondom, menj el egy dokihoz, ő megmondja majd a biztosat. :)

2017. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
6 éve menstruálok és fél éve vesztettem el
2017. aug. 30. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!