Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Járt már valaki dr. Várkonyi...

Járt már valaki dr. Várkonyi Viktóriánál?

Figyelt kérdés
Az asszony itthon már egy hónapja sír pisilés közben, és szexelni se enged, mer túl csúnya odalenn. Én nem tudom, mi baja lehet, de el akarom már vinni egy jó nemigyógyászhoz.

2017. aug. 30. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel női doktort írtál ki, itt nem igen adnak választ. Itt a nők 90 %-a, inkább mutogatja magát ffi-nak, mint nőnek!

😣

2017. aug. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg? Ez de érdekes! Már annál is inkább, mert nemrég jártunk az említett Doktornőnél a Belvárosi Orvosi Centrumban (azért oda, mert állítólag ott lehet leghamarabb sorra kerülni) és hálisten végre nincsen gond, meg nem is volt akkora, mint a pánik. A feleségem a doktornőről is csupa kedveset mondott, szóval nem is értem, miért ne járhatnának nők nőkhöz.
2017. szept. 18. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok nő szívesebben jár férfi nőgyógyászhoz.Nem azért,mert jujj,de jó egy férfinek mutogatni magunkat,hanem,mert az adott orvos jól végzi a munkáját, megértő és megbízunk benne,de van akinek fura,hogy egy másik nő nyúl hozzá.Egyébként köszönöm,hogy leírtad a feleséged véleményét,mert én is gondolkozom,hogy elmegyek a doktornőhöz,így könnyebb lesz dönteni.
2017. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi empatikája nincs a beteggel szemben, lekezelő, bunkó, modortalan. Amit a BOC oldalán írnak ennyi jó véleményt szerintem vagy saját maga, vagy a marketingesük körmölte oda.
2021. aug. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!