Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció utolsó napján...

Menstruáció utolsó napján vízbe menni?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni. Utolsó mestruációs napom van, vér abszolút nem folyik, barnás dolog sem nagyon van. Tampon felhelyezése elég kényelmetlen már így hogy kb semmi sem folyik, viszont szeretnék vízbe menni. Eddig tamponnal mentem vízbe , mikor az utolsó napok voltak, de olyankor mindig volt még egy kis véres/barnás folyás.


Az a kérdésem hogy bemenjek e tampon nélkül, vagy inkább mindenképp helyezzek fel tampont, így hogy tényleg szinte semmi sem folyik? Ti megkockáztatnátok tampon nélkül?



2017. aug. 31. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a biztos, ha tamponnal mész vízbe, nehogy összeszedj valamilyen fertőzést.

Lassan helyezd fel, kivenni már könnyebb lesz, mert megszívja magát a vízben.

2017. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre találták ki a mini tampont
2017. aug. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, minit szoktam használni, de most nincs nálam olyan és beszerezni sem tudtam, mert ami boltok vannak itt, nem volt mini tamponuk, csak normál :/
2017. aug. 31. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!