Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Silhavy Mihály nőgyógyász. Mi...

Silhavy Mihály nőgyógyász. Mi a véleményetek róla? Van magánrendelése valahol?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 08:21
 1/2 anonim válasza:
64%
Szia! én nagyon NEM ajánlom! tíz éve szültem nála a fiamat, iszonyat, hogy milyen stílusa van. a hasamba úgy belekönyölt, a végén, amikor elakadt vhol a baba, hogy egy csomó ideig látszott a helye. nem volt hajlandó fájdalomcsillapítást sem adni... nem mondom, hogy miatta, de a fiam oxigénhiányos állapotba került, mire kijött. tiszta lila volt, nem is vett rögtön levegőt, csak prüszkölt össze-vissza. de a legrosszabb a stílusa. lekezelő és pökhendi!
2010. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én 12 éve járok hozzá. Csak LEGekben beszélhetek róla. Soha nem volt lekezelö és nem a pénzt nézi. Nekem az életem mentette meg és segitett, hogy legyen egy most 4,5 éves fiam. Tudom ha ö nincs nekem fiam sincs. Nem szereti a felesleges nyafogást de ha baj van tutti a legjobb szakember és a legjobb támogató aki eröt és hitett ad. 12 év alatt költöztem de ö az egyetlen orvos akit soha nem cserélek le az biztos. Most épp 180 km fogok költözni, de akkor is hozzá fogok járni.
2010. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!