Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj ha nem számolom hogy...

Az baj ha nem számolom hogy mikor kezdődött és mikor lett vége a menstruációmnak?

Figyelt kérdés

Sokszor inkább a hasfájás ami előre jelzni nekem hogy megjöm, de inkább az első nap szokott nagyon fájni.Van mikor nem fáj a hasam.Nekem olyan 3 napig szokott tartani.

És kb hónaponként jön meg.

Bár múlt hónapban nem volt egyáltalán.Van mikor sokáig nem jön meg, van mikor hamar megjön.

Viszont az baj ha nem számolom, nem írom be a naptárba vagy valahová hogy mikor kezdődött a mentruációm és mikor fejeződött be?

16/L


2017. szept. 3. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyiba lesz baj a kesobbiekben, hogy amikor nogyogyaszhoz vagy ultrahangra vagy barmilyen orvoshoz mesz,nem fogod tudni elmondani neki rendesen. Tolts le a telefonodra evy alkalmazást, ott nem csak a napokat jelolheted,hanem hangulatokat,panaszokat,egyuttleteket, ami megkonnyiti az orvossal valo beszelgetest is
2017. szept. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem tetted meg, kezdd el. Mindig jegyezd fel valahova, hogy mikor jön meg és mikor múlt el.
2017. szept. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért is jó, ha fel van jegyezve, mert ha beáll, de később rendszertelenné válik, akkor nem kell agyalni, hogy mikor is volt meg utoljára.

Ma már online naptár is van, ami ráadásul még számolja is, és figyelmeztető e-mail-t küld, hogy mikor kell megjönnie, mikor van ovuláció, ciklushossz táblázatot lehet vele készíteni stb. Csak ajánlani tudom.

2017. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!