Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lactofeelt használok már öt...

Lactofeelt használok már öt napja, kenem a Canestent mégsincs változás. Menjek vissza az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Sztk-ban voltam, ahol az orvos megviszgált, vett kenetet és egy hét múlva visszahívott kontrollra. A panaszaim akapján (erős hüvelyi folyás, nincsenek kiütések, sem sebek) Lactofeelt ajánlott és Canestent. Használtam is minden nap őket, de semmilyen javulást nem érzékelek. Várjam meg azt a maradék két alkalmat még, hátha segít a gyógyszer, vagy inkább kérjek időpontot magán rendelésen ahol jobban megvizsgálnak? Vagy ajánlanátok valamilyen más készítményt? Tényleg semmilyen más panaszom nincsen, a leleteim alapján gombás fertőzésem sincsen, az orvos szerint hüvelygyulladásom van.
2017. szept. 3. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:

En utalom a lactofeelt. Nekem csípett meg folyt ki állandóan. Max használd végig aztan ha utana 2 nappal sem.lesz jobb vegyél valami mast. (vagilact q vagy valami ami nem gél)

Ha nincs gombás fertozesed akkor a canesten felesleges sztem. Lehet az is csak irritalja.

2017. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!