Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől erősödik a folyásom, és...

Mitől erősödik a folyásom, és mitől fájt a mellem?

Figyelt kérdés
Ma van a harmadik napja, hogy sokkal több a folyásom, mint amennyi szokott lenni. Néha már volt ilyen, de az legfeljebb egy napig tartott, sőt, olyan is volt, hogy világos barna volt, de az is csak egy napig tartott. Tegnap este elkezdett fájni magától a jobb mellem, a bállal semmi probléma nem volt, és a jobb mellem is csak kb 5-10 percig fájt. Mitől lehet ez az egész? (Még nem jött meg) 14/l
2017. szept. 3. 21:02
 1/5 A kérdező kommentje:
*ballal
2017. szept. 3. 21:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Hormonzavar vagy épp készül megjönni, gondolom, meg is jött már azóta...
2017. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig nem jött meg :(
2017. szept. 5. 17:22
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem értem, nővéremnek 12 évesen jött meg, nekem meg még mindig nem, esküszöm az osztályból én leszek az utolsó, drukkoljatok, és biztassatok légyszi :(
2017. szept. 5. 17:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma sötétbarna volt a folyásom, szinte fekete...akkor ma megjött???😱😱😀😀(nagyon remélem, hogy igen, mert anyának azt mondtam megjött)
2017. szept. 6. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!