Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szoptatás alatt milyen vitamin...

Bh 1979 kérdése:

Szoptatás alatt milyen vitamint szedjek, hogy ne hulljon a hajam?

Figyelt kérdés
Még szoptatok,de már csak reggel meg este és az utóbbi pár hétben iszonyatosan sok hajam hullik ki mikor hajat mosok.milyen hajhullás elleni gyógykészítmênyt ajánlotok?
2017. szept. 4. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Normális esetben nekem a Biovanne vált be egyedül a szépségvitaminok közül, de nem tudom, szabad-e szoptatás alatt szedni, én nem kockáztatnám a babám egészségét a hajam miatt. Esetleg keress egy olyan kismamavitamint, ami tartalmaz E vitamint és ligetszépe és/vagy szőlőmagolajat. Ez a 3 be kell, hogy indítsa a babahajakat. :)
2017. szept. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%

Mennyi az az iszonyatosan sok?

Nem lehet, hogy hajmosásnál azért sok a hajszál, mivel az egész heti adag akkor jön ki belőle? A kihullott szálak könnyen a hajban maradnak.

Nincs gyulladásod?

Viszel be elég fehérjét?

2017. szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!