Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció helyett kis barna...

Menstruáció helyett kis barna folyás, majd semmi. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sok kérdést visszaolvastam de ilyet pont nem találtam..én magam pedig tapasztalatlan vagyok ilyen téren mert nem szokott problémám lenni. Szóval: 32 napos a ciklusom és ma kellett volna megjönnie, viszont mindössze csak egy kis barnázás volt, azóta pedig semmi! Miket jelenthet ez? Soha nem barnázok, csak a menstruáció utáni napokban. Előre is köszönöm a válaszokat

18/L



2017. szept. 5. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Terhesség kizárható?
2017. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs..ma egy hete pont hogy együtt voltam a párommal, kicsit egymásnak estünk, aztán tettük fel a gumit...de 32 napos a ciklus, ez a 26. napon történt. Lehetséges lenne?
2017. szept. 5. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem valószínű.A beágyazódáshoz kb.2 hét kell.

ha nem jönne meg 1 hét múlva,akkor csinálj tesztet,de szerintem pár napot késik csak.

2017. szept. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2017. szept. 5. 18:57
 5/5 anonim válasza:
Szia! Nekem ugyan ez van, veled mi lett? Megjött? Vagy csináltál azért tesztet?
2017. szept. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!