Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki használt már hüvelygyul...

Valaki használt már hüvelygyulladásra M-CNS hüvelykúpot?

Figyelt kérdés

Minden hónapban felfázásszerű tüneteim voltak szex után és viszketett a hüvelyem ezért elmentem orvoshoz aki megállapította hogy gyulladásban van a hüvelyem. 10 napos hüvelytablettát írt fel ebből 6-ot már elhasználtam és még mindig elég kellemetlen a pisilés :( Jobb lesz a kúra végén, valakinek tapasztalat esetleg?

Olyan régóta szenvedek vele hogy már előre félek hogy nem használ..


2017. szept. 7. 12:51
 1/3 A kérdező kommentje:
*hüvelykúpot írt fel bocsánat :)
2017. szept. 7. 12:53
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem használtam még, de tapasztalatból tudom mondani, hogy van, amikor csak a kúra befejeztével érzed magad teljesen tünetmentesen.

Viszont ugyanakkor sajnos azt is tudom, hogy ha nem csinált hüvelykenet tenyésztést, akkor lehet, hogy azért nem hat, mert nem az a bajod, amire felírták.

Illetve egy vizelettenyésztéses vizsgálat sem ártott volna, mert lehet, hogy a hüvelyfertőzés a húgyutakba is feljutott és jobban jártál volna egy szájon át szedhető gyógyszerrel.

Ha lejár a kúra és nem jobb, akkor irány vissza az orvoshoz és ragaszkodj a tenyésztéses vizsgálathoz, amennyiben nem volt. Ha meg volt, akkor meg gondolom úgyis vissza kell menni az eredményért, akkor meg abból látja az orvos, hogy nem jó volt, vagy nem volt elegendő a kezelés.

2017. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen kaptam mellé szájon át szedhető gyógyszert is, ami állítólag elég erős és hetente 1 szemet kell bevennem belőle, így még 3 szem hátra van belőle :)

Köszönöm a választ, remélem tényleg jobban leszek a kúra végén.

2017. szept. 7. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!